پایش تصویر واحدهای صنفی

متصدیان محترم واحدهای صنفی به اطلاع میرساند باتوجه به اطلاعیه پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا ارائه هرگونه فیلم و تصاویر ضبط شده توسط دوربین های مداربسته در اماکن عمومی به اشخاص حقیقی یا حقوقی بدون هماهنگی پلیس نظارت بر اماکن عمومی ممنوع می باشد.

روابط عمومی اتحادیه فناوران رایانه ورسته های همگن شهرستان پردیس

بازرسی محیطی بهداشتی

بازرسی محیطی رئیس اتحادیه از واحدهای صنفی در جهت رعایت پروتکل های بهداشتی

تبریک هفته بسیج

هفته بسیج را به پیشگاه مقدس شهدای عظیم الشان وامام راحل شهدا (رضوان الله علیهم) و به محضر مبارک رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و همه بسیجیان دریادل و ایثارگر تبریک،تعظیم و تهنیت عرض می نماییم.

روابط عمومی بسیج اتحادیه فناوران رایانه ورسته های همگن شهرستان پردیس پایگاه شهید مصطفی خسروتاش

برگزاری آزمون فنی رسته طراحی

باتوجه به نامه دریافتی از اداره محترم فنی و حرفه ای شهرستان پردیس مبنی بر عدم داشتن کد مرتبط برای برگزاری آزمون فنی رسته طراحی این مسئولیت را به اتحادیه واگذار نموده اند.

که اتحادیه با توجه به داشتن کارشناسان خبره در تمامی رسته های زیرمجموعه آمادگی خودر اجهت برگزاری اعلام نموده و اولین آزمون فنی رسته طراحی را حضور رئیس اتحادیه، رئیس کمیسیون فنی اتحادیه به عنوان نماینده از طرف کمیسیون فنی و کارشناس مربوط به رسته طراحی به صورت عملی و کتبی به عمل آورده است.

 

آزمون سکه

باتوجه به اهمیت رسته سکه فروشی و جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و اینکه دادسرای محترم درخواست کارشناسی سکه های فروخته شده را به این اتحادیه ارسال می نماید رئیس اتحادیه فناوران رایانه ورسته های همگن شهرستان پردیس در جهت کمک از واحدهای صنفی این شهرستان که متقاضی دریافت پروانه کسب سکه می باشند به همراه رئیس کمیسیون فنی و کارشناس صنف سکه آزمون عملی و کتبی به عمل آورده است.

گشت مشترک

گشت مشترک

باتوجه به ایام بازگشایی مدارس و خرید لوازم التحریر توسط دانش اموزان اتحادیه فناوران رایانه ورسته های همگن شهرستان پردیس به همراه بازرسی اتاق اصناف از صنوف نوشت افزار بازدید به عمل آورده و تمامی نرخ ها را بررسی نموده و همچنین رئیس اتحادیه طبق اطلاعیه ای از مشتریان محترم درخواست نموده در صورت مشاهده تخلف به واحد بازرسی اصناف و یا اتحادیه فناوران اطلاع رسانی نمایند.

اطلاعیه درخصوص موج دوم کرونا

اطلاعیه

باتوجه به شیوع موج دوم کرونا کلیه واحدهای صنفی و مراجعه کنندگان آن ها موظف به استفاده از ماسک در واحدصنفی می باشند در صورت عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی وفق قانون برخورد می گردد.

روابط عمومی اتحادیه فناوران رایانه ورسته های همگن شهرستان پردیس

بازرسی محیطی از واحدهای صنفی کافی نت

بازرسی محیطی

در تاریخ 1399/05/30 روز پنج شنبه اتحادیه فناوران رایانه ورسته های همگن شهرستان پردیس به همراه واحد بازرسی اتاق اصناف از واحدهای صنفی کافی نت جهت ثبت نام اظهارنامه های مالیاتی بازدید به عمل اورد.

رئیس اتحادیه فناوران رایانه و رسته های همگن اعلام نمودند باتوجه به اینکه فصل ثبت نام اظهارنامه مالیاتی می باشد و ثبت نام اظهارنامه های مالیاتی از اهمیت بالایی برای واحدهای صنفی برخوردار است، اتحادیه تمامی نکات و موارد لازم را به واحدها اعلام نموده و تا پایان زمان ثبت نام  به طور دقیق بر واحدها نظارت می نماید.

روابط عمومی اتحادیه فناوران رایانه ورسته های همگن شهرستان پردیس 

اطلاعیه

مصوب شدن نرخنامه صنفی کافی نت و فناوران رایانه

باتوجه به پیگیری های صورت پذیرفته اتحادیه فناوران رایانه ورسته های همگن شهرستان پردیس از اتحادیه فناوران رایانه تهران و اتحادیه فناوران رایانه شهرستان دماوند و دریافت نظرات واحدهای صنفی و بررسی کمیسیون فنی اتحادیه و همچنین هیئت مدیره محترم اتحادیه نرخنامه ها تعیین و جهت مصوب گردیدن به ریاست محترم انجمن حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان شهرستان پردیس و ریاست محترم کمیسیون نظارت براصناف ارسال گردید.

با پیگیری های متعدد ریاست محترم اتحادیه ظرف مدت کمتر از یکهفته نرخنامه های به امضای ریاست محترم انجمن حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان شهرستان پردیس و ریاست محترم کمیسیون نظارت براصناف رسید و جهت توزیع به اعضای صنف اطلاع رسانی گردید.

همچنین ریاست محترم اتحادیه فناوران رایانه و رسته های همگن شهرستان پردیس اعلام نمودند اعضای محترم صنف نسبت به رعایت نرخنامه ها اقدام نمایند.

مدارک تشکیل پرونده

مدارک مورد نیاز جهت اخذ پروانه کسب

1-سند مالکیت عین و منفعت ویا منافع از جمله اجاره نامه-صلح نامه-هبه-قرارداد مشکارکت-به همراه کپی

مبایعه نامه و یاقرارداد موضوع ماده (10) قانون مدنی اعم از رسمی و یا عادی

2-اصل وفتوکپی برگ پایان خدمت ویا معافیت 2 سری پشت و رو

3-عکس جدید 6 قطعه (4*3)

4-فتوکپی شناسنامه از تمام صفحات 2 سری و اصل شناسنامه

5-فتوکپی کارت ملی پشت و رو اصل کارت ملی

6-اصل و فتوکپی آخرین مدرک تحصیلی 1 سری

7-تاییدیه کدپستی

8-درصورتیکه کارگاه و یا واحدصنفی به صورت شرکت ثبتی فعالیت دارد مدارک شرکت شامل اساسنامه،اظهارنامه و روزنامه رسمی شرکت اصل و فتوکپی آن

9-درصورت داشتن شریک (مبا یعه نامه،سند رسمی،اجارنامه) مدارک کپی کارت ملی،کپی شناسنامه و کپی وضعیت نظام وظیفه وشماره تلفن همراه شریک الزامی می باشد.

10-درصورت داشتن معرفی نامه از بنیاد مبنی بر واجد شرایط بودن متقاضی جهت دریافت پروانه ایثارگری به صورت رایگان

11-درصورت تولیدی بودن واحد ثبت نام در سامانه  www.nwms.ir

12-ثبت نام اولیه در سایت ایرانیان اصناف www.g4b.ir و دریافت کدرهگیری و پیرینت کد

نرخنامه

زیر مجموعه ها